- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco 102159 6.95 Inch Large Spray Head Electric Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 102159 |
| Manufacturer Part # | 102159 |
| Height | 4.35" |
| Width | 6.95" |
| Depth | 7.2" |
| Weight | 1.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 102159 Assembly Large Spray Head 240v
