Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco -102113 6.95 Inch White Plastic Spray Housing for Coffee Machines
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | -102113 |
| Manufacturer Part # | -102113 |
| Height | 2.5" |
| Width | 6.95" |
| Depth | 7.25" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco -102113 Housing Spray7" White Pl Astic