Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1021100 Roller Chain 2.05 Inch Width Gas Power Transmission Steel
Item:
#1228938
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1021100 |
| Manufacturer Part # | 1021100 |
| Height | 1.2" |
| Width | 2.05" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 0.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1021100 Roller Chain 2.05 Inch Width Gas Power Transmission Steel
$55.12
Unit price
/
Unavailable
