Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Fetco ice machines.
- Authorized Fetco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Fetco 102102 ice machines
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fetco 102102 7.1 Inch Stainless Steel Spray Head Assembly Electric with Descriptors
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 102102 |
| Manufacturer Part # | 102102 |
| Height | 5.3" |
| Width | 7.1" |
| Depth | 7.3" |
| Weight | 1.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 102102 Spray Head Assy Lg 120v