Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 1020841 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 1020841 3/8 Inch Burner Orifice #41 for Gas Star Griddle
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 1020841 |
| Manufacturer Part # | 1020841 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland 1020841 Burner Orifice #41 3/8"-27 1/2" Long, Star Griddle For Nat. 824 836 848 860 872 (m/t), Tec (thermal Engineering Corp)
