RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 102081S commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 102081S 1.9 Inch Rod Safety Stainless Steel for Food Equipment
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 102081S |
| Manufacturer Part # | 102081S |
| Height | 1.8" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 6.45" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 102081S Rod Safety
