Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex aftermarket mixer parts and accessories.
- Engineered to match existing Univex units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Univex 1020501 mixer parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex 1020501 10 Inch Driven Belt For Gearbox Univex Mixer M20 Srm20
| Fits with Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | 1020501 |
| Manufacturer Part # | 1020501 |
| Height | 0.5" |
| Width | 10" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex 1020501 Driven Belt For Gear Box, Univex Mixer Model M20 Srm20
