RestaurantSupply.com is your trusted source for Nemco french fry cutter replacement parts and accessories.
- Authorized Nemco dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nemco 10203-2 french fry cutter replacement parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nemco 10203-2 4.7 Inch Blade Assembly 3/8 Inch Cut Stainless Steel
| Manufacturer | Nemco |
|---|---|
| Model Number | 10203-2 |
| Manufacturer Part # | 10203-2 |
| Height | 1" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 5.1" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nemco 10203-2 Blade Assembly 3/8"