RestaurantSupply.com is your trusted source for Fetco cold and frozen beverage dispensers.
- Authorized Fetco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Fetco 102028 cold and frozen beverage dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Fetco 102028 Stainless Steel Bypass Valve Assembly for Coffee Machines
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 102028 |
| Manufacturer Part # | 102028 |
| Height | 0.65" |
| Width | 1.6" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 102028 Bypass Valve Assembly.
