RestaurantSupply.com is your trusted source for Globe cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Globe dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Globe 102-AS-21 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Globe 102-AS-21 12 Inch Chute Assembly with Front Mount End
| Manufacturer | Globe |
|---|---|
| Model Number | 102-AS-21 |
| Manufacturer Part # | 102-AS-21 |
| Height | 10.15" |
| Width | 12.15" |
| Depth | 17.1" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Globe 102-AS-21 Chute Assy W/frt Mt End