RestaurantSupply.com is your trusted source for Nu-Vu heated shelving parts and accessories.
- Authorized Nu-Vu dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Nu-Vu 102-0001-B heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Nu-Vu 102-0001-B 1 1/8 Inch Glass Rts M High-Grade Tempered Glass Panel
| Manufacturer | Nu-Vu |
|---|---|
| Model Number | 102-0001-B |
| Manufacturer Part # | 102-0001-B |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Nu-Vu 102-0001-B Glass23 1/8w26 7/8l3/16t Rts M