RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 101999 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 101999 0.3 Inch Locking Hex Screw Mach Durable Metal
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 101999 |
| Manufacturer Part # | 101999 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 101999 Screw Mach Locking Hex H D
