Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 101938 0.8 Inch OEM Sprayhead Tube Grommet for Foodservice Equipment
Item:
#1508528
Technical details
| Manufacturer | Newco |
|---|---|
| Model Number | 101938 |
| Manufacturer Part # | 101938 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.8" |
| Depth | 0.8" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 101938 0.8 Inch OEM Sprayhead Tube Grommet for Foodservice Equipment
