RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 101937 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 101937 1/16 Shoulder Screw 1/4-20 Stainless Steel Fastener
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 101937 |
| Manufacturer Part # | 101937 |
| Height | 1.4" |
| Width | 1.65" |
| Depth | 4.4" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 101937 Screw 1/16 Shoulder 1/4 20
