Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 101920 OEM Sprocket Mount Round End Stainless Steel for Food Machinery
Item:
#1446325
Technical details
| Manufacturer | Bettcher |
|---|---|
| Model Number | 101920 |
| Manufacturer Part # | 101920 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.55" |
| Weight | 0.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 101920 OEM Sprocket Mount Round End Stainless Steel for Food Machinery
$185.38
Unit price
/
Unavailable
