RestaurantSupply.com is your trusted source for Robot Coupe commercial food processors cutting discs and accessories.
- Authorized Robot Coupe dealer, ensuring genuine commercial food preparation and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Robot Coupe 101882 commercial food processors cutting discs and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Robot Coupe 101882 4.6 Inch Motor Spacer OEM for Robot Coupe Equipment
| Manufacturer | Robot Coupe |
|---|---|
| Model Number | 101882 |
| Manufacturer Part # | 101882 |
| Height | 0.7" |
| Width | 4.6" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Robot Coupe 101882 Motor Spacer D29
