RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef -101772 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef -101772 Turbo Chef Thumb Screw OEM - Available in Turbo Chef
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | -101772 |
| Manufacturer Part # | -101772 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef -101772 Thumb Screw Turbo Chef