RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 1017058 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 1017058 6 3/8 Inch Clear Pan Food Safe Plastic for Commercial Use
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 1017058 |
| Manufacturer Part # | 1017058 |
| Height | 2.5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 10.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 1017058 6 3/8 X 10 7/16 X 2 Pan Clear
