RestaurantSupply.com is your trusted source for Cres Cor specialty food pans and food pan accessories.
- Authorized Cres Cor dealer, ensuring genuine commercial storage and transport and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cres Cor 1017-001-03 specialty food pans and food pan accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cres Cor 1017-001-03 7 1/2 Inch Humidity Pan with Cover Stainless Steel
| Manufacturer | Cres Cor |
|---|---|
| Model Number | 1017-001-03 |
| Manufacturer Part # | 1017-001-03 |
| Height | 2" |
| Width | 7.5" |
| Depth | 11.25" |
| Weight | 1.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cres Cor 1017-001-03 Humidity Pan W/ Cover, 7 1/2" W X 11 1/4" L X 2 1/2" Deep, Cres-cor Food Warmer H133 H302 140 Series Except 141
