Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef 101555 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef 101555 Screw 4 x 40mm Length with Corrosion Resistant Stainless Steel
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | 101555 |
| Manufacturer Part # | 101555 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef 101555 Screw #4x40 X .75 Pphd S S
