RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Jade Range units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Jade Range 1014500000 OBS @ JAD commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 1014500000 OBS @ JAD 3.25 Inch Venturi Cast Iron Rear with airflow optimization
| Fits with Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 1014500000 OBS @ JAD |
| Manufacturer Part # | 1014500000 OBS @ JAD |
| Height | 1.75" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 18.75" |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 1014500000 OBS @ JAD Venturi Cast Iron Rear
