Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Turbochef dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Turbochef 101430-EXPENSED cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef 101430-EXPENSED 0.3 Inch Screw Stainless Steel for OEM Assembly
| Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | 101430-EXPENSED |
| Manufacturer Part # | 101430-EXPENSED |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.3" |
| Weight | 0.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef 101430-EXPENSED Screw 6 32x .38 Pfh 100e G Ss
