RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 101313 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 101313 4 Inch Wire Kit for Blodgett Ovens Corrosion Resistant
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 101313 |
| Manufacturer Part # | 101313 |
| Height | 0.55" |
| Width | 4" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 101313 Wire Kit
