Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster aftermarket steam table accessories.
- Engineered to match existing Grindmaster units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Grindmaster -1013 steam table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster -1013 Bowl Gasket 6 Inch Od 5-1/2 Inch Id for Crathco Beverage Dispensers
| Fits with Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | -1013 |
| Manufacturer Part # | -1013 |
| Height | 0.2" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster -1013 Bowl Gasket 6" Od X 5-1/2" Id 3 & 5 Gal, Crathco
