Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Grindmaster aftermarket steam table accessories.
- Engineered to match existing Grindmaster units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Grindmaster 1013 steam table accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Grindmaster 1013 6 Inch Bowl Gasket for Crathco 3 to 5 Gal Beverages
| Fits with Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | 1013 |
| Manufacturer Part # | 1013 |
| Height | 0.2" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware 1013 Bowl Gasket 6" Od X 5-1/2" Id 3 & 5 Gal, Crathco
