RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 1012911 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam 1012911 8.15 Inch Liquid Cleaner Heavy Duty Grease Remover Stainless Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 1012911 |
| Manufacturer Part # | 1012911 |
| Height | 7.4" |
| Width | 8.15" |
| Depth | 10.6" |
| Weight | 3.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 1012911 Brkt Liquid Cleaner Com Bigrease Collection