RestaurantSupply.com is your trusted source for Turbochef aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Turbochef units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Turbochef 101273 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Turbochef 101273 Relay 3 Inch 24vdc 2 Pole for Turbo Chef Ovens
| Fits with Manufacturer | Turbochef |
|---|---|
| Model Number | 101273 |
| Manufacturer Part # | 101273 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Turbochef 101273 Relay 2 Pole, 24vdc (8) 1/4" Tab Term, Turbo Chef Convection Oven Hhb Hhb2, Convection & Microwave Oven Ngc Ngc2 Ngo/sota I3 I5
