RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius aftermarket ice machine parts and accessories.
- Engineered to match existing Cornelius units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Cornelius 1012545 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 1012545 Water Inlet Valve 120v 3 Gpm for Ice Cuber 322 330 522 530
| Fits with Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 1012545 |
| Manufacturer Part # | 1012545 |
| Height | 3.5" |
| Width | 2.13" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 0.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 1012545 Water Inlet Valve 120v 3 Gpm, Cornelius Ice Cuber 322 330 522 530
