RestaurantSupply.com is your trusted source for Cornelius hot dog equipment.
- Authorized Cornelius dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Cornelius 1012470 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Cornelius 1012470 0.55 Inch OEM Shaft Pivot Face Plate Stainless Steel
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 1012470 |
| Manufacturer Part # | 1012470 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 1012470 Shaft Pivot Face Plate Pcl