RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 1012299 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam 1012299 6 Inch Door Inner Glass Clip Stainless Steel
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 1012299 |
| Manufacturer Part # | 1012299 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 1012299 Door Inner Glass Clip Rh4.10esi