RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 10117 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 10117 Rivnut Hex 0.45 Inch Zinc-plated Steel Fastener for Foodservice
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 10117 |
| Manufacturer Part # | 10117 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.45" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 10117 Rivnut Hex 10 32
