RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 1011534 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam 1011534 22 Inch Stainless Steel Top Cover - For 1000 Series Units
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 1011534 |
| Manufacturer Part # | 1011534 |
| Height | 0.5" |
| Width | 22.25" |
| Depth | 27" |
| Weight | 6.68 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 1011534 Top Cover 1000 Series
