- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Champion 101149 3.3 Inch Link Connecting #50 Chain - Corrosion Resistant Steel
| Manufacturer | Champion |
|---|---|
| Model Number | 101149 |
| Manufacturer Part # | 101149 |
| Height | 0.6" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 6.35" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Champion 101149 Link Connecting #50 Chain
