RestaurantSupply.com is your trusted source for Ice-O-Matic ice machine parts and accessories.
- Authorized Ice-O-Matic dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ice-O-Matic 1011448-94 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ice-O-Matic 1011448-94 OEM Bearing Only for Ice-O-Matic Ice Machines
| Manufacturer | Ice-O-Matic |
|---|---|
| Model Number | 1011448-94 |
| Manufacturer Part # | 1011448-94 |
| Height | 0.82" |
| Width | 0.87" |
| Depth | 0.87" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ice-O-Matic 1011448-94 Bearing Only
