RestaurantSupply.com is your trusted source for Ice-O-Matic ice machine parts and accessories.
- Authorized Ice-O-Matic dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ice-O-Matic 1011411-62 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ice-O-Matic 1011411-62 Pc Board Control for Ice-O-Matic Commercial Ice Machines
| Manufacturer | Ice-O-Matic |
|---|---|
| Model Number | 1011411-62 |
| Manufacturer Part # | 1011411-62 |
| Height | 2.4" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ice-O-Matic 1011411-62 Pc Board
