RestaurantSupply.com is your trusted source for Ice-O-Matic ice machine parts and accessories.
- Authorized Ice-O-Matic dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ice-O-Matic 1011357-144 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Ice-O-Matic 1011357-144 5.2 Inch Plastic Tube OEM Component
| Manufacturer | Ice-O-Matic |
|---|---|
| Model Number | 1011357-144 |
| Manufacturer Part # | 1011357-144 |
| Height | 2.9" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 17.6" |
| Weight | 3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Ice-O-Matic 1011357-144 Plastic Tube