RestaurantSupply.com is your trusted source for Groen steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Groen dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Groen 101130 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Groen 101130 5.9 Inch Electric Contactor And Durable Metal Construction
| Manufacturer | Groen |
|---|---|
| Model Number | 101130 |
| Manufacturer Part # | 101130 |
| Height | 1.7" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 0.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Groen 101130 Hy 6e 240v Contactor And