RestaurantSupply.com is your trusted source for Continental Refrigerator reach-in refrigerators.
- Authorized Continental Refrigerator dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Continental Refrigerator 10112 reach-in refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Continental Refrigerator 10112 Rivnut Round 0.4 Inch 10-32 Steel Fastener with Corrosion Resistance
| Manufacturer | Continental Refrigerator |
|---|---|
| Model Number | 10112 |
| Manufacturer Part # | 10112 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.52 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Continental Refrigerator 10112 Rivnut Round 10 32
