RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 1010783 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam 1010783 2.85 Inch Stainless Steel Drip Tray for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 1010783 |
| Manufacturer Part # | 1010783 |
| Height | 0.75" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 17.5" |
| Weight | 0.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 1010783 Drip Tray 500 Th
