- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cornelius 1010608 0.63 Inch Impella and Bearing Screw for Jet Spray Dispenser
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 1010608 |
| Manufacturer Part # | 1010608 |
| Height | 7" |
| Width | 0.63" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 1010608 Impella W/bearing Screw Older Units, Jet Spray Drink Dispenser Ej1 J15 Js7 Jt20 Jw5 Jw6, Jw8 Tj3 Tjw1 Tjw2
