RestaurantSupply.com is your trusted source for Market Forge cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Market Forge dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Market Forge 101054 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Market Forge 101054 2.25 Inch Elbow Fitting 3/8 Inch IPS Bra Stainless Steel
| Manufacturer | Market Forge |
|---|---|
| Model Number | 101054 |
| Manufacturer Part # | 101054 |
| Height | 0.95" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Market Forge 101054 Elbow Street 3/8 Ips Bra Ss