Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1010362 8.9 Inch Stainless Steel Dicing Grid to Cut Vegetables and Meats
Item:
#1516500
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Sammic |
|---|---|
| Model Number | 1010362 |
| Manufacturer Part # | 1010362 |
| Height | 1.6" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 9.75" |
| Weight | 1.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1010362 8.9 Inch Stainless Steel Dicing Grid to Cut Vegetables and Meats
$263.97
Unit price
/
Unavailable
