Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 1010322 Wide 8 Inch Stainless Steel Shredding Disc 4mm Cut
Item:
#1516498
Technical details
| Manufacturer | Sammic |
|---|---|
| Model Number | 1010322 |
| Manufacturer Part # | 1010322 |
| Height | 1.55" |
| Width | 8.15" |
| Depth | 8.4" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 1010322 Wide 8 Inch Stainless Steel Shredding Disc 4mm Cut
$220.93
Unit price
/
Unavailable