RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 1009941 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam 1009941 25 Inch Bottom Panel Stainless Steel for Alto-Shaam 1000 Series
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 1009941 |
| Manufacturer Part # | 1009941 |
| Height | 5" |
| Width | 25" |
| Depth | 30" |
| Weight | 9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 1009941 Bottom Panel 1000 Series