- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Cornelius 1009376 15 Inch Door Gasket for Commercial Refrigerators
| Manufacturer | Cornelius |
|---|---|
| Model Number | 1009376 |
| Manufacturer Part # | 1009376 |
| Height | 0.4" |
| Width | 14.95" |
| Depth | 19.15" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cornelius 1009376 Frame Door Gasket Mtg Slj1000