RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam 1009188 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam 1009188 1 Inch Plate Face Assembly Stainless Steel with 60g Capacity
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | 1009188 |
| Manufacturer Part # | 1009188 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam 1009188 Plate Face Ino Asf 60g 1 5"