RestaurantSupply.com is your trusted source for American Range commercial restaurant ranges.
- Authorized American Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock American Range 10091-1 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
American Range 10091-1 2.5 Inch Stainless Steel Crumb Tray for Commercial Kitchens
| Manufacturer | American Range |
|---|---|
| Model Number | 10091-1 |
| Manufacturer Part # | 10091-1 |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 26" |
| Weight | 22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
American Range 10091-1 Trim Front Crumb Tray Stainles