RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 1009-ORA ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 1009-ORA 1/2 Inch Swivel Nut for Foodservice Stainless Steel
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 1009-ORA |
| Manufacturer Part # | 1009-ORA |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Weight | 0.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 1009-ORA Nut 1/2 Swivel Ss