Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Fetco 1009.00005.00 7.9 Inch Basket Wire Support High Grade Metal
| Manufacturer | Fetco |
|---|---|
| Model Number | 1009.00005.00 |
| Manufacturer Part # | 1009.00005.00 |
| Height | 5" |
| Width | 7.9" |
| Depth | 7.95" |
| Weight | 0.35 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Fetco 1009.00005.00 Basket Wire (8"od Top)