RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett bakery deck ovens.
- Authorized Blodgett dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Blodgett 100867 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 100867 4.4 Inch Qtcr 1 Filter for Commercial Kitchen Ventilation
| Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 100867 |
| Manufacturer Part # | 100867 |
| Height | 4.3" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 22.3" |
| Weight | 4.38 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 100867 Qtcr 1 Filter
